У Харкові продовжує працювати Центр життєстійкості

З початку 2025 року послугами Центру життєстійкості у Харкові скористалась 551 особа. Про це інформує Інфосіті.
З них 339 – в межах індивідуальної роботи, ще 212 – у груповому форматі.
Крім того, за цей період проведено 1454 заходи за різними напрямками підтримки.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Нагадаємо, з червня 2024 року Центр надає безкоштовну психосоціальну допомогу мешканцям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Його діяльність реалізується БО «Благодійний Фонд «Стійкість України».
У Центрі харків’яни можуть отримати безкоштовну психосоціальну підтримку, кризове втручання, соціальний супровід, а також взяти участь у заходах для дітей та батьків. Серед них – тренінги з підвищення батьківських компетенцій та активності для дітей.

ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





