У Харкові штрафують пішоходів-порушників

За минулі вихідні полісмени оштрафували у Харкові 27 пішоходів, які переходили дорогу в неналежних місцях, або ж на червоне світло світлофора. Про це повідомляють Харьковские известия.
Також за минулі вихідні патрульні опрацювали 645 викликів, виявили 45 водіїв з ознаками сп’яніння, 8 осіб, які мали, ймовірно, наркотичні речовини, склали 322 постанови, з яких 302 за порушення ПДР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові п’яний водій скоїв наїзд на два автомобілі
ОСТАННІ НОВИНИ
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали
- Харків’янин облаштував схрон зі зброєю біля залізниці

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





