Укрпошта презентувала марку до Євро-2024

14.06.2024 13:30   -
Укрпошта презентувала марку до Євро-2024

Головний футбольний старт у 2024 році триватиме місяць: з 14 червня по 14 липня. Напередодні відбулася презентація нової марки від Укрпошти, яка присвячена участі в ЄВРО-2024 національної збірної, передає Інфосіті.

Поштова марка «Україно, вперед!» має круглу перфорацію та містить зображення футбольного м’яча з логотипом Української асоціації футболу. Вона надрукована на самоклеючому папері у форматі буклету, що робить її зручною для колекціонування та використання.

Головною метою випуску марки «Україно, вперед!» стало не лише підтримати національну збірну з футболу на Євро-2024, а й створити символ солідарності та патріотизму, що об’єднує всіх українців навколо спільної мети.

“Для збірної України надзвичайно важливо відчувати підтримку вболівальників. Головна пошта України за підтримки Української асоціації футболу випустила марку, яка символізує обʼєднання усієї країни навколо футболу. Навіть у такі важкі для України часи важливо залишатися єдиною нацією, берегти і примножувати наші традиції, і продовжувати вболівати за збірну”. Впевнений, що ця марка користуватиметься попитом серед колекціонерів та стане гарним сувеніром для вболівальників”, – зазначив головний тренер збірної України Сергій Ребров.

    Довідково. Тираж марки «Україно, вперед!» – 560 000 примірників. Номінал марки – U (відповідає тарифу на пересилання внутрішніх простих листів без оголошеної цінності масою до 50 грамів і поштових карток, еквівалент – 15,00 грн). Придбати поштову марку можна онлайн у Поштовому маркеті та у відділеннях Укрпошти.

    Розклад ЄВРО-2024: коли та де матчі

    Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

    ОСТАННІ НОВИНИ