В Ізюмі відкрили меморіальну дошку загиблому енергетику (фото)

21.05.2024 10:20   -

На фасаді будівлі Ізюмського району електричних мереж (РЕМ) АТ “Харківобленерго” встановили пам’ятну дошку загиблому на фронті енергетику Антону Ілющенку. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

“Якщо я не піду, то вони прийдуть сюди”, – з такими словами чоловік став на захист нашої країни в перший день повномасштабного вторгнення.

29 грудня 2022 року під час захисту Батьківщини, у ході виконання бойових завдань з відсічі і стримування збройної агресії рф проти України, в районі населених пунктів Озарянівка та Курдюмівка Донецької області отримав вогневе осколкове поранення. 30 грудня його серце зупинилося в лікарні у м. Дніпро.

Меморіальну дошку в пам’ять про Антона Ілющенка відкрили його батько та брат. В урочистому заході взяли участь голова профспілки товариства Ірина Шевчук, заступник технічного директора Олександр Кишинський, численна родина воїна, а також його колеги.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Довідка. Антон народився 1 травня 1991 року. Закінчив Слов’янський технікум залізничного транспорту. У 2015 році одружився і жив у м. Ізюм, працював в Ізюмському районі електричних мереж.

Колеги розповідають: в Антона були золоті руки та він нікому не відмовляв у допомозі.

За словами рідних, чолвоік мав добре серце та чудове почуття гумору, яким притягував до себе людей. Був надзвичайно світлою, доброю людиною. Побратими про нього згадують як про надійного, вірного друга, з яким не задумуючись пішли б у розвідку, адже пройшли найгарячіші точки.

ОСТАННІ НОВИНИ