В обласній клінічній лікарні відкрили нове ортопедичне відділення

Нове ортопедичне відділення в обласній клінічній лікарні дозволить посилити доступність і підвищити якість медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями опорно-рухового апарату. Про це інформує Інфосіті.
Щомісяця спеціалізовану ортопедичну допомогу у новому відділенні зможуть отримувати близько 100 пацієнтів. Серед основних послуг – оперативні втручання на кульшових, колінних і плечових суглобах, передбачені програмою МОЗ України.
Відділення створили з урахуванням потреб маломобільних груп населення, згідно всіх стандартів безбар’єрності. Роботу відділення забезпечуватимуть 25 фахівців різного профілю.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У гуртожитку харківського університету незаконно працювали піцерія та їдальня
- У Дергачах на Харківщині впала та не розірвалася ФАБ-500 (фото)
- У будинках на Північній Салтівці тимчасово відключать газ
- У червні Центральний парк зустрічає гостей розкішними трояндами (фото)
- Вночі у Харкові лунали вибухи: що відомо

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





