Військовим, які захищають прикордоння Харківщини, передали безпілотники

19.05.2024 16:47   -
Військовим, які захищають прикордоння Харківщини, передали безпілотники

Як зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, комунікація із захисниками продовжується 24/7. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Сьогодні працювали із військовими, які захищають область на Вовчанському, Липецькому та Куп’янському напрямках. Обговорили поточну ситуацію на лінії фронту – на деяких ділянках українські бійці пішли в контратаку, – сказав Олег Синєгубов. – Одна із потреб – дрони, тож продовжуємо передавати БПЛА Силам оборони України. Ще 100 Mavic 3 та 3 Autel для бійців, які боронять кордони.

Також Олег Синєгубов подякував Купʼянській громаді за раціональне використання бюджетних коштів, адже партію дронів було закуплено саме завдяки реалізації місцевих програм.

В нашій громаді, яка вже два роки знаходиться на лінії вогню, як ні де розуміють всю необхідність підвищення обороноздатності та підтримки ЗСУ. Саме тому вже декілька місяців поспіль працівники Куп’янської МВА, структурних підрозділів міськради та комунальних підприємств перераховують гроші за один трудовий день, як благодійність, на потреби Сил Оборони України, – зазначив начальник Куп’янської МВА Андрій Беседін.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.