З початку року у Харкові прочистили понад 250 км каналізаційних мереж

07.12.2023 12:20   -
У Харкові прочистили понад 250 км каналізаційних мереж

Бригади комплексу «Харківводовідведення» з початку 2023 року провели профілактичне чищення понад 250 км каналізаційних мереж. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Також водоканалівці капітально відновили 554 колодязі із заміною люків та плит перекриття, що є головною передумовою стабільної роботи всієї системи стоків.

«Щоб запобігти аварійним ситуаціям та витіканню, на контролі тримаємо всі найбільш вразливі точки на мережах водовідведення, їх чистимо в першу чергу. Залежно від умов та потреб, застосовуємо спецтехніку та різні способи – механічний або гідродинамічний. Виконали всі заходи щодо підготовки наших об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період. Своєчасно реагуємо та відпрацьовуємо заявки від споживачів, на сьогодні у роботі щодня щонайменше 80 звернень від харків’ян», – повідомив заступник директора з виробництва комплексу Ігор Плотніков

Незважаючи на складнощі воєнного часу, цьогоріч комунальники замінили понад 7,5 км каналізаційних мереж з реконструкцією колодязів, люків та плит перекриття.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ