За тиждень харківські комунальники вивезли понад 57 тисяч кубометрів сміття (фото)

З 23 по 29 березня робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезли з міста понад 46 тис. куб. м твердих побутових відходів. Про це повідомляють Харьковские известия.
Також за тиждень харківські комунальники вивезли 11,3 тис. великогабаритних відходів.
Як повідомив директор підприємства Олексій Артикуленко, незважаючи на складну ситуацію, КВПВ продовжує безперервно надавати свої послуги.
«Харків залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом України. Крім того, цього тижня, завдяки допомозі громадськості, були виявлені випадки незаконного викидання приватними підприємцями виробничих відходів, і ми готуємо подання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності», – наголосив Олексій Артикуленко.


ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





