За тиждень на Харківщині знищили майже 400 ворожих боєприпасів

Над розмінуванням територій Харківської області працювали 40 піротехнічних розрахунків ДСНС. Про це інформує Інфосіті.
Так, протягом тижня на Харківщині сапери ДСНС знешкодили 397 вибухонебезпечних предметів.
Від початку повномасштабного вторгнення рф на Харківщині знищили 144 120 одиниці боєприпасів.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Громадянам нагадують про надзвічайно високу мінну загрозу на Харківщині.
Пам’ятайте правила мінної безпеки:
- Будьте уважними.
- Не чіпайте підозрілі предмети.
- Не підходьте до них.
- Одразу повідомляйте за номерами: 101, 102 або 112.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині під обстрілами евакуювали чотирьох людей (фото)
- У найближчу годину в Харкові очікується гроза
- На Харківщині депутат привласнив комунальне обладнання
- Через обстріли на Харківщині загинули 6 людей, 90 постраждали (фото)
- Харків’янину, який викрав автомобіль, загрожує до 5 років в’язниці (фото)

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





