За тиждень на Харківщині знищили понад 960 ворожих боєприпасів

З 9 по 15 січня Харківській області піротехніки розмінували майже 35 га територій та знешкодили 968 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє Інфосіті.
Протягом тижня зведені піротехнічні підрозділи обстежили понад 14 га сільгоспугідь, майже 2 кілометри ліній електропередач, а також розмінували одне домоволодіння. Підключено до електромережі 3265 абонентів, з них 3264 повторно.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Впродовж 15 січня піротехніки розмінували понад 6 гектарів територій, більше 0,1 га сільськогосподарських угідь, а також більш як 200 метрів ліній електропередач. Виявлено та знешкоджено 86 боєприпасів.
Жителям Харківщини нагадують, що при виявленні підозрілих предметів чи засобів ураження необхідно невідкладно повідомити правоохоронців та аварійні служби за номерами телефонів: 101, 102. Обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





