За тиждень на Харківщини знищили понад 640 ворожих боєприпасів

Протягом тижня у Харківській області сапери ДСНС знищили 648 ворожих мін та вибухівок. Про це повідомляє Інфосіті.
Над розмінуванням деокупованих територій працювали 53 піротехнічні розрахунки ДСНС, включаючи 24 машин механізованого розмінування.
Від початку повномасштабного вторгнення росії на Харківщині знешкодили вже 119 142 одиниці вибухонебезпечних предметів.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Нагадаємо, Харківщина залишається однією з найбільш забруднених мінами областей України.
Правила мінної безпеки:
- Будьте уважними.
- Не чіпайте підозрілі предмети.
- Не підходьте до них.
- Одразу повідомляйте за номерами: 101, 102 або 112.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків у скорботі: пам’яті загиблих рятувальників
- У Харкові попрощалися з рятувальниками, які загинули внаслідок обстрілу (фото)
- Харків’янка здобула “бронзу” чемпіонату України з велоспорту на шосе
- У Харкові впорядковують вуличне освітлення (фото)
- Харківська область отримала нові шкільні автобуси (фото)

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





