За тиждень з Харкова вивезли понад 37 тисяч кубометрів сміття

З 17 по 23 серпня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло з міста Харкова 37,3 тис. кубометрів побутових відходів. Про це повідомляє Інфосіті.
Так, комунальники вивезли з міста 31,7 тис. кубометрів ТПВ та 5,6 тис. кубометрів великогабаритних відходів.
За словами директора КП «КВПВ» Олексія Артикуленка, напередодні та у дні свят комунальники посилили роботу з вивезення побутових відходів з території Харкова.
«Наше місто має залишатися не менш чистим та екологічно безпечним, ніж до війни», – зазначив Олексій Артикуленко.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У День Конституції України молодь перевірила знання Основного Закону
- На Харківщині зловмисник незаконно користувався чужим транспортом
- 30 років Конституції України: у Харкові вшанували захисників держави
- Радіаційний фон у Харкові 28.06.2026
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





