На Харківщині крадія-рецидивіста засудили на 5 років

Прокурори довели, що у вересні 2022 року чоловік, який нещодавно звільнився з в’язниці, де відбував покарання за крадіжки, знову вчинив низку аналогічних злочинів. Про це повідомляють Харьковские известия.
Зловмисник проникав на територію домоловолодінь в смт Коротич Харківського району та викрадав звідти майно. Переважно здобиччю крадія ставала дрібна побутова техніка.
Крім того, мародер проникав у автомобілі, припарковані на території селища, та крав майно потерпілих.
Усього засуджений вчинив чотири епізоди крадіжок.
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Харківської окружної прокуратури Харківської області суд визнав винним мешканця смт Коротич у вчиненні крадіжок в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).
Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





