На Харківщині потяг збив підлітка: постраждалий в реанімації

Пасажирський приміський електропотяг сполученням «Харків – Берестин» здійснив наїзд на пішохода. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Подія сталася 9 червня близько 08:10 на перегоні Мерефа – Ордівка Харківського району.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
За попередньою інформацією, юнак йшов у напрямку руху потяга на близькій відстані від залізничної колії, ймовірно, у навушниках. Машиніст подав звуковий сигнал та застосував екстрене гальмування, проте уникнути наїзду не вдалося.
17-річного хлопця з травмами доставлено до реанімаційного відділення лікарні.
Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.
Раніше ми повідомляли про те, що на Харківщині чоловік потрапив під електропотяг.
ОСТАННІ НОВИНИ
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
- За тиждень у Харкові народилася 61 дитина

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





