На Харківщині працівники міграційної служби вимагали гроші за отримання документів

За даними слідства, начальниця одного з відділів ГУ ДМС в Харківській області, користуючись своїми повноваженнями, вимагала гроші за безперешкодне отримання документів. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Насамперед, мова йшла про термінове оформлення закордонних паспортів та паспортів у вигляді ID-карток.
До злочинної «схеми» посадовиця також залучила свою підлеглу, яка добровільно погодилась на «пропозицію».
У разі відмови платити фігуранти повідомляли людям, що їм спеціально будуть створені перешкоди в оформленні документів.
Правоохоронці викрили зловмисниць. Нині підозрюваних відсторонено від займаних посад.
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом співробітницям міграційної служби в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи дій з використанням наданого їй службового становища, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).
ОСТАННІ НОВИНИ
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)
- Боксери бʼються за медалі. За крок від польського золота. Розпочали з перемоги. Ватерпольне дербі
- Дорожня артерія отримує нове життя: масштабний ремонт у Шевченківському районі Харкова
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





