На Харківщині зловмисники обікрали вдову загиблого військового (фото)

24.06.2026 15:08   -
На Харківщині зловмисники обікрали вдову загиблого військового

Зловмисники обікрали вдову військовослужбовця ЗСУ з Куп’янського району на мільйони гривень, отримані нею як державна допомога після загибелі чоловіка. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Зловмисниками виявилися двоє чоловіків, один із яких мешкає на Дніпропетровщині, а інший відбуває покарання у Маневицькій виправній колонії за вбивство.

За даними слідства, протягом січня 2025 року спільники неодноразово здійснювали вхід до облікового запису жінки у інтернет-банкінгу, після чого змінили логін, аби отримати повний доступ до її коштів на рахунку через мобільний додаток.

За 19 операцій вони переказали з картки потерпілої на підконтрольні рахунки понад 2 млн гривень.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За процесуального керівництва Харківської обласної та Куп’янської окружної прокуратур чоловікам повідомлено про підозру за фактами:

  • несанкціонованого втручання в роботу інформаційної (автоматизованої) системи, що призвело до витоку, підробки інформації, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, під час дії воєнного стану, що заподіяло значну шкоду (ч. 5 ст. 361 КК України);
  • крадіжки, вчиненої за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 185 КК України).

Обом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронці встановлюють повне коло осіб, причетних до вчинення вказаного злочину. Ймовірно, вівся чіткий розподіл ролей у межах розгалуженої злочинної мережі.

Також встановлюються канали, через які підозрювані отримували інформацію про родичів загиблих захисників та виплату їм державної допомоги.

ОСТАННІ НОВИНИ