У Харкові демонтували незаконні рекламні конструкції (фото)

Фахівці КП «Міськсвітло» за тиждень демонтували дев’ять незаконних рекламних конструкцій та пофарбували понад 80 елементів мережі освітлення. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Крім того, фахівці усунули близько 60 аварійних ситуацій на мережах зовнішнього освітлення.
Також протягом тижня комунальники замінили п’ять опор, 17 світильників та 75 ламп. Ще близько 140 світильників були відремонтовані.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 550 м мереж.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.




ОСТАННІ НОВИНИ
- Тимчасовий захист для українцв в Європі: кому можуть відмовити
- «Досвід має значення»: понад 1,5 тисячі українців 50+ знайшли роботу
- На Харківщині зловмисники обікрали вдову загиблого військового (фото)
- У Харкові демонтували незаконні рекламні конструкції (фото)
- Форпост медицини: як Інститут Зайцева став опорою прифронтового регіону

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





