Харків’янин став чемпіоном з боксу серед ветеранів (фото)

20 червня в Ірпені відбувся другий вечір боксу Української ліги боксу ветеранів бойових дій. Про це повідомляє Iнфосiтi.
У межах турніру відбулося 8 поєдинків. Головною подією вечора став бій за пояс чемпіона України серед ветеранів.
Так, новим чемпіоном став В’ячеслав «Білка» Кут’їн — ветеран та колишній снайпер 118-ї бригади ЗСУ, спортсмен команди «Незламний Харків», який здобув перемогу над Олексієм «Гіжи» Колісніченком.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Результати турніру:
- Руслан «Кабан» Мерзлий переміг В’ячеслава «Джона» Іващука;
- Дмитро «Матроскін» Попов переміг Володимира «Фізрука» Волинця;
- Володимир «Кіпіш» Саєнко переміг Олександра «Мамона» Мамонтова;
- Артем «Грізлі» Хребет переміг Сергія «Хуча» Харченка;
- Руслан «Мамай» Єрьоменко переміг Петра «Київ» Печерного;
- Юрій «Тихий» Кравчук переміг Олексія «Пєлю» Неровню;
- Денис «Сідий» Бондаренко переміг Олексія «Білого» Біленького.



ОСТАННІ НОВИНИ
- Тимчасовий захист для українцв в Європі: кому можуть відмовити
- «Досвід має значення»: понад 1,5 тисячі українців 50+ знайшли роботу
- На Харківщині зловмисники обікрали вдову загиблого військового (фото)
- У Харкові демонтували незаконні рекламні конструкції (фото)
- Форпост медицини: як Інститут Зайцева став опорою прифронтового регіону

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





