«Не готовий брати зброю до рук»: на Харківщині засудили ухилянта

20.10.2023 13:25   -
На Харківщині отримав три роки в'язниці ухилянт з Балаклії

Три роки ув’язнення за ухилення від призову на військову службу отримав 44-річний мешканець м. Балаклія Ізюмського району. Про це повідомляє Інфосіті.

Прокурори у суді довели, що чоловік пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до проходження військової служби у ЗСУ.

У лютому 2023 року він отримав повістку для прибуття до першого відділу Ізюмського РТЦК та СП для відправлення до військової частини.

Проте чоловік вирішив не прийти та переховувався у свого знайомого на дачі.

Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», під час мобілізації громадяни зобов’язані з’явитися до військових частин або на збірні пункти територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих документах.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину. Він пояснив, що не готовий брати зброю до рук і націлити на іншу людину.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Ізюмської окружної прокуратури Харківської області суд визнав винним 44-річного чоловіка в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України). Йому призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

Наразі триває строк на апеляційне оскарження.

ОСТАННІ НОВИНИ