Окупанти вдарили по Богодухову: є постраждалі

Сьогодні, 18 траня, російські окупанти вдарили по центру м. Богодухів на Харківщині. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Як повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, ворожий БпЛА поцілив біля легкового авто.
За попередніми даними, постраждали двоє людей. Наразі медики надають їм необхідну допомогу.
На місці триває ліквідація наслідків обстрілу.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





