За вихідні у Харкові затримали 47 п’яних водіїв

За минулі вихідні, 16 та 17 травня, харківські патрульні виявили 47 водіїв з ознаками сп’яніння. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Крім того, за два дні патрульні опрацювали 642 виклики, виявили 6 осіб, які мали з собою наркотичні речовини, зафіксували 170 адмінправопорушень, 169 з яких за порушення ПДР.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
У поліції нагадують, у разі виявлення правопорушення або злочину обов’язково повідомляйте за номером “102”.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





