Росіяни вдарили по Харківщині 19 грудня: є загиблі та поранені

Сьогодні, 19 грудня, російські окупанти завдали ударів по Купʼянському району Харківської області. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
За словами начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, внаслідок ворожого обстрілу смт Шевченкове одна жінка загинула, дані встановлюються.
Ще одна жінка та чоловік – отримали поранення.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Крім того, внаслідок обстрілу Дворічної одна жінка отримала поранення. Постраждалу госпіталізували до лікарні.
UPD: кількість загиблих збільшилась до двох. Від російських ударів загинув чоловік.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Держпродспоживслужба попереджає про небезпеку сарани
- У Харкові патрульні зупинили жінку з забороненими речовинами
- Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня
- З обласного бюджету на матеріальну допомогу мешканцям регіону скерували ще 6,2 млн грн
- На Харківщині припинили реалізацію контрафактної продукції

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





