У Харкові 16-річний підліток жорстоко вбив чоловіка через “неприязнь”

За даними слідства, 16-річний мешканець м. Богодухів приїхав до Харкова. У ніч з 19 на 20 червня 2025 року він вже був у будинку по вул. Абрамівській, де мешкав 30-річний чоловік. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
З особистої неприязні юнак напав на чоловіка. Він завдав йому удару молотком по голові.
Коли потерпілий втратив орієнтацію, нападник продовжив свої дії — вдарив його ножем спочатку у шию, а потім ще 8 разів по голові й руці.

Внаслідок отриманих травм чоловік загинув на місці. Як встановлено судово-медичною експертизою, смерть настала внаслідок відкритої черепно-мозкової травми.
Після вбивства хлопець втік з місця події. Проте правоохоронці затримали зловмисника. Суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення: підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Досудове розслідування проводить СВ ВП №1 ХРУП №3 ГУНП в Харківській області.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові під час ремонту клініки НАМН розтратили понад 4 млн грн (фото)
- Ветерани війни, які втратили зір, можуть отримати грошову допомогу
- Держпродспоживслужба попереджає про небезпеку сарани
- У Харкові патрульні зупинили жінку з забороненими речовинами
- Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





