У Харкові патрульні розшукали жінку, яка вчинила ДТП та втекла

23 січня близько 17:00 харківські патрульні отримали виклик про дорожньо-транспортну пригоду. Про це повідомляє Інфосіті.
Поліцейські встановили, що водій автомобіля Mazda зіштовхнувся з іншим авто на вулиці Матюшенка, після чого поїхав з місця аварії.
Перевіривши за наявними базами даних патрульні встановили ймовірне місцезнаходження автомобіля. Авто, у якого були характерні пошкодження, поліцейські помітили на Стадіонному проїзді.
Під час спілкування кермувальниця повідомила, що після скоєння ДТП вживала алкоголь. На пропозицію пройти відповідний огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку громадянка відмовилася.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Патрульні відсторонили жінку від керування та склали на неї адміністративні протоколи за
- ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП),
- ст. 122-4 (Залишення місця ДТП),
- ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за її участю алкоголю) КУпАП.
Надалі адміністративні матеріали передадуть до суду.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





