У Харкові затримали зловмисника, який пограбував магазин

Зловмисник, погрожуючи ножем продавчині, пограбував магазин у Салтівському районі Харкова. Про це інформує Інфосіті.
За даними слідства, чоловік забіг до магазину та, погрожуючи продавчині ножем, заволодів коробкою, де зберігалася каса. У касі було 2000 гривіень.
Неподалік магазину правоохоронці виявили ніж та коробку з дріб’язковими грошима.
За описом зовнішності, який надала потерпіла, та за допомогою камер відеоспостереження, поліцейські оперативно встановили місце знаходження зловмисника.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Ним виявився 49-річний місцевий мешканець. Під час невідкладного обшуку за місцем мешкання чоловіка були вилучені грошові кошти, якими він заволодів.


Зловмисника затримали та повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 15 років із конфіскацією майна.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові демонтували незаконні рекламні конструкції (фото)
- Форпост медицини: як Інститут Зайцева став опорою прифронтового регіону
- Харків’янин став чемпіоном з боксу серед ветеранів (фото)
- Українцям нагадують про правила мінної безпеки
- Підприємців Харківщини запрошують на онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





