У Красноградському районі браконьєри наловили риби більш ніж на 400 тис грн

10.07.2024 15:30   -
У Красноградському районі браконьєри наловили риби більш ніж на 400 тис грн

13 червня 2024 року під час проведення рибоохоронних заходів державні інспектори, спільно з працівниками ВП№1 Красноградського РВП ГУНП в Харківській області, виявили грубе порушення Правил рибальства. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Так, о 17 годині на р.Берестова поблизу смт Зачепилівка Красноградського району було виявлено двох осіб, які здійснювали вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову, а саме драгою. В такий спосіб особи впіймали: щука – 14 екз., окунь – 6 екз., сом – 3 екз., лин – 1 екз. та рак річковий – 102 екз. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів становила 4,2 кг. На осіб складено протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП України.

Збитки, завдані рибному господарству України, складають 424 337 грн. За даним фактом вирішуєтся питання про внесення відомостей до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України. Заборонене знаряддя лову та незаконно виловлені водні біоресурси вилучено.

Харківський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.

Нагадуємо мешканцям Харківської області, що наразі на водних об’єктах нашого регіону повністю заборонений вилов всіх водних біоресурсів шляхом любительського, спортивного і промислового рибальства та заборонено навігацію малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Така заборона була ухвалена рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 червня 2022 року і буде діяти до закінчення дії воєнного стану.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, збуту водних біоресурсів або замору риби просимо невідкладно повідомляти за номером телефону «Гарячої лінії»: (099) 549 23 59

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.