У Вовчанську окупанти беруть цивільних у заручники та забороняють евакуюватися

У північній частині Вовчанська, де йдуть активні бойові дії, російські військові беруть цивільних мешканців у полон. Про це повiдомляє Iнфосiтi з посиланням на міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка.
До сьогоднішнього дня на тій ділянці також тривала евакуація – Національна поліція України не припиняла вивозити людей попри всі загрози та під обстрілами.
Станом на зараз, за оперативною інформацією, російські військові, які намагалися закріпитись у місті, не дозволяли місцевим мешканцям евакуйовуватися: людей почали викрадати та зганяти до підвалів.
Відомо про перші розстріли цивільних російськими військовими. Зокрема, один із мешканців Вовчанську намагався втекти пішки, відмовився виконувати команди загарбників – росіяни його вбили.
Слідчі Національної поліції України у Харківської області розпочали кримінальне провадження за фактами порушення правил та звичаїв війни.
Евакуаційні групи Національної поліції України продовжують працювати у Вовчанську попри інтенсивні бойові зіткнення та намагаються забезпечити подальшу евакуацію людей.
ОСТАННІ НОВИНИ
- За хорошу боротьбу і нагороди достойні. Німецький пʼєдестал для харківʼянина. Шоста перемога лідера
- На Харківщині викрили шахрая, який привласнив телефон знайомого
- Споживачі “Харківобленерго” встановили новий рекорд із передачі показань
- Харків’янка Варвара Семеній відзначає 100-річний ювілей (фото)
- На Харківщині автомобіль підірвався на вибухівці: є постраждалий
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





