В Ізюмському районі чоловік підірвався на міні “Пелюстка” на власному подвір’ї

Сьогодні, 9 травня, до Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області надійшло повідомлення, що до медичного закладу доставлено чоловіка, який підірвався на вибухівці. Про це повідомляють Харьковские известия.
Поліцейські встановили, що 36-річний мешканець села Кам’янка на подвір’ї свого домоволодіння знайшов каструлю, яку вирішив викинути. Коли чоловік кинув кастрюлю, здетонував вибуховий пристрій.
Внаслідок вибуху постраждалий отримав хімічні опіки. Його доставили до місцевої лікарні.
Працівники слідчо-оперативної групи провели огляд місця події та встановили, що вибухнула міна “Пелюстка”.
Поліція закликає жителів Харківщини бути максимально обережними та не наближатися до незнайомих предметів, пересуватися тільки асфальтованими доріжками та у разі виявлення невідомих предметів викликати службу ДСНС за номером «101» або дзвонити на лінію «102».
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові під час ремонту клініки НАМН розтратили понад 4 млн грн (фото)
- Ветерани війни, які втратили зір, можуть отримати грошову допомогу
- Держпродспоживслужба попереджає про небезпеку сарани
- У Харкові патрульні зупинили жінку з забороненими речовинами
- Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





