В Ізюмському районі чоловік підірвався на вибухівці, його ушпиталили

Поблизу м. Ізюм на узбіччі дороги М-03 (Київ–Харків–Довжанський) на вибухонебезпечному предметі підірвався 38-річний чоловік. Про це інформує Інфосіті.
Трагічна подія сталася увечері 4 червня.
Постраждалий — місцевий мешканець, який охороняв сільськогосподарську техніку неподалік дороги. Чоловік був госпіталізований із мінно-вибуховою травмою та множинними осколковими пораненнями.
Центр координації протимінної діяльності нагадує: мінна небезпека в регіоні залишається високою.
У разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета негайно звертайтеся за телефоном гарячої лінії 0800 33 10 40 або телефонуйте 101, 102 чи 112.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





