У Харківській області зникли троє хлопчиків. Дітей знайшли на залізничній станції

Поліція розшукала трьох малолітніх мешканців села Ковалівка Барвінківської територіальної громади Ізюмського району, які зникли в перший день нового року. Про це повідомляє Інфосіті.
Про зникнення дітей до поліції повідомили батьки. За їх словами, троє хлопчиків 9, 7 та 6 років пішли з дому гуляти та не повернулись.
На пошук дітей були задіяні ювенальні поліцейські та особовий склад відділення поліції № 1 Ізюмського районного управління поліції.
Поліцейські знайшли хлопців на залізничній станції Язикове. Вони розповіли, що просто вирішили погуляти.
Правоохоронці повернули дітей додому, з родинами провели профілактичну роботу.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





