200 балів із НМТ: харківські випускники доводять і в цьому свою незламність (відео)

11.07.2024 19:51   -

Вони щасливі та усміхнені, впевнено крокують по життю і в свої сімнадцять вже мають чим пишатися. Золоті медалісти, які вдруге підтвердили свій рівень знань на максимальному рівні. Вчорашні учні 12-го ліцею, які склали Національний мультипредметний тест на 200 балів. І сьогодні своїм переможним результатом вирішили поділитися зі своєю вчителькою Ольгою Оленіч. Розповідають, що така оцінка не щасливий випадок, а плідна праця протягом усіх шкільних років.

Артем Поляков каже, що до НМТ готувався за півтора роки, добре навчався, мав чіткий план, багато практики. Зізнається, певний фактор хвилювання був, але це не завадило йому отримати максимальну кількість балів з математики та української мови, бо саме ці предмети є вирішальними для вступу на омріяну спеціальність – «Інженерія програмного забезпечення».

АРТЕМ ПОЛЯКОВ ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №12
Ну, в основному все було, як на мене, на однаковому рівні складності, тому що готувався рівномірно. В принципі, у мене не було якогось предмету, якого я не любив, але найвідповідальніша дисципліна для мене була математика тому, що найбільший коефіцієнт в неї для моєї спеціальності і, звісно ж, шансів зробити якусь механічну помилку, наприклад, там набагато більше, ніж в інших предметах, тому найбільше сил я вклав саме у цей предмет і я навіть розробив спеціальну стратегію складання. Я перший склав мову, у першому блоці, тому що її я зазвичай, коли я практикувався, робив за хвилин 30-40, а всю решту часу я виділив на математику, ну, і таким чином був великий запас часу і я був спокійним.

А це Ангеліна Ткаченко, яка отримала 200 балів з української та англійської мов. Каже, відповідально готувалася до екзамену та розраховувала на найкращий результат, бо планує вступати до університету імені Каразіна та вивчати іноземні мови.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

АНГЕЛІНА ТКАЧЕНКО ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №12
Вдалося завдяки і моїй праці, і підтримці батьків, які весь час наставляли і мотивували навчатися і також, безумовно, вчителів, педагогічного колективу нашого ліцею, які навчали, давали ті знання, підтримували і готували до цього випробування весь час. Розраховувала, звісно, на це, бо хотілося досягти 200 балів хоча б з одного предмета. Я була дуже щаслива, що навіть з двох і достатньо високі з інших також, тому я дуже була щаслива і рада, що тепер вже цей етап вже було завершено, це такий шлях у нове життя, у доросле більш.

Дівчина каже, що такі перемоги у юному віці дають можливість впевненіше дивитись у майбутнє.

АНГЕЛІНА ТКАЧЕНКО ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №12
Самостверджує мене, мабуть, показує, що все це було не дарма, вся ця робота, весь цей розвиток, весь час, все життя майже, можна сказати, тому це те, чим можна пишатися і бути більш впевненою в собі і в своїх силах на майбутнє.

Мілена Вороб’йова теж досягла того, чого прагнула. З двох предметів – історії та математики дівчина отримала максимальні 200 балів. Каже, онлайн формат – не перешкода отриманню освіти, якщо є бажання. Мріє у подальшому працювати у сфері міжнародних економічних відносин.

МІЛЕНА ВОРОБʼЙОВА ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №12
Безпосередньо, перед екзаменом я хвилювалася, як і всі, але, коли настав час іспиту, я якось заспокоїлася і просто автоматично виконувала завдання, які були мені досить знайомими за час підготовки, тому спокійно, мені пощастило, що система працювала належним чином і загалом все було добре. Ну, звісно, вони зробили свій внесок в мій результат. Вчителі, це безпосередньо, які дали всю цю можливість, всю цю ґрунтовну основу для того, щоб скласти успішно іспит, вони були носіями цих знать.Батьки, звісно, це основа, сімʼя, на якій все будується тому, що це і мотивація, і підтримка і це люди, які знають, коли потрібно десь допомогти, а десь не заважати.

ОЛЬГА ОЛЕНІЧ ВИКЛАДАЧ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЛІЦЕЮ №12
Результатом всіх своїх учнів я дуже задоволена. Дякуємо за величезну витримку, підтримку, наполегливість, докладали стільки зусиль для того, щоб отримати такий високий результат. Школа пишається своїми випускниками кожного року, але в цьому році особливо, бо у нас така велика кількість учнів, які в цьому році здобули 200 балів не тільки з української мови, а і з інших предметів.

ОСТАННІ НОВИНИ