У молоді Харкова є можливість згуртуватися і допомагати місту: “Молодіжна рада” обирає новий склад команди

11.07.2024 19:21   -

Активна і амбітна молодь Харкова – це майбутнє міста. В їхніх думках сьогодні зароджуються великі плани щодо розвитку і подальшого існування Харкова. А їхня любов і відданість до рідного міста не знає меж, говорять дівчата і хлопці, і додають, вже сьогодні прагнуть доєднатися до генерування ідей, розробки і втілення проектів заради щасливого і мирного завтра.

ПОЛІНА ПІДГАЙНА
Харків – це місто моєї душі. Я тут народилася. Я тут планую жити і з першого курсу мого навчання в університеті я брала участь в усіх проектах, які пов’язані з Харковом, які допомагають йому розвиватися. Тому, я вважаю , що в такий важкий час для Харкова мета молоді згуртуватися і допомагати йому відбудовуватися, розвиватися. Тому я, власне, також дуже хочу залучатись до розвитку Харкова і для мене – це велика честь.

ОЛЕКСІЙ БУХМІН
Я дуже люблю своє місто Харків, бо це моє рідне місто. Я прагну його покращувати, створювати і не тільки спостерігати, як інші люди його улучшають, но і самому створювати його, як можна кращим його робити.

Поліна і Марія говорять, пишаються своїми героїчними батьками, тож бачучи такий яскравий приклад самовідданої любові до рідного міста і країни, зрозуміли, що також хочуть дарувати часточку свого серця Харкову, щоб він якомога скоріше знову став мирним, успішним.

ПОЛІНА КИЙКО
Я народилася у Харкові і вся моя родина перебуває у Харкові з самого їх народження. Мої батьки працюють, мама лікарка, і вона з початку війни працює у воєнному госпіталі. Мій батько воєнний. І він також захищає наше місто. І я хочу, щоб мої батьки мною пишалися. І тому я і залишилася у Харкові задля того, щоб показати, що Харків – він незламний, і вся молодь вона буде стояти до останнього.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МАРІЯ КУРБАТОВА
Так як батьки в мене працюють і тато захищає нашу країну, мама працює вчителем для розвитку нашої молоді, для розвитку нашого міста. Я б хотіла, щоб вони мною пишалися. Та взагалі, я хочу сама собою пишатися. Розвивати наше місто, вдосконалювати, відбудовувати, впроваджувати інновації, і, я думаю, що молодь вона сьогодні дуже сильна. А коли ми разом, ми ще сильніші і ми можемо зробити дуже багато чого.

А от Роман говорить, що з дитинства прагнув робити щось корисне для свого рідного міста. Тож вже з восьмого класу став активно займатися громадською діяльністю. Наразі він президент ліцею, голова асоціації дитячої громадської організації “Однодумці” Холодногірського району.

РОМАН ОВДІЄНКО
Наша організація завжди доєднувалась до якихось акцій на підтримку ЗСУ, на підтримку учнівського самоврядування. Я гадаю, що місто Харків – це місто молоді. І це дуже добре, що в Харкові є такі молодіжні організації , як молодіжна рада, яка дає змогу учням проявляти себе на різних рівнях свого життя і я хочу, щоб молодь також допомагала місту Харкову, тому що ми саме будемо відбудовувати наше місто. І я думаю, в нас все вийде. Ми зможемо це зробити, бо ми маємо власну мету і ми всі цього хочемо.

Саме таких хлопців та дівчат запрошують доєднатися до Молодіжної ради при Харківському міському голові та скласти нову команду.

ОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМР
Ми вважаємо, що співпраця з молоддю це дуже важливі кроки, щоб об’єднати молодь разом з містом, робити наше місто більш молодіжним, більш таким яскравим. Це дуже важливо зараз, щоб молодь приймала участь в усіх міських проектах і долучалась до співпраці з міською радою.

Молодіжна рада не просто консультативно-дорадчий орган, а й реальний інструмент, який дає можливість молоді впливати на розвиток міста, зазначає голова ради. Започаткована Молодіжна рада в 2015-му. І за цей час було реалізовано більше 250-ти різноманітних проектів у різних сферах життєдіяльності міста, говорить він. Це і розвиток міжнародних відносин, і культура, і підприємництво та працевлаштування, і волонтерство і багато інших напрямків.

АНАТОЛІЙ БЕССОНОВ ГОЛОВА МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ЧЕТВЕРТОГО СКЛИКАННЯ
І наша задача на сьогодні – це акумулювати якомога більше молоді в Харкові для того, щоб створити цю екосистему,  в якій ви зможете знаходитись, в якій ви зможете знайти однодумців, створити якісь класні проекти. Все це –  те, що дає Молодіжна рада. Все це – те, що дає також і міська рада для молоді  – максимальна відкритість для того, щоб молодь жила, процвітала і не думала навіть їхати з міста, бо тут немає перспектив. Вони є. Є багато прикладів, коли члени молодіжної ради стають частиною міської ради.

Наразі триває конкурс на обрання депутатів Молодіжної ради нового скликання. Тож під час зустрічі обговорили також і умови відбору та вимоги до кандидатів. Та головне, зауважив Анатолій Бессонов, це активна життєва позиція, бажання працювати на благо міста, готовність до співпраці та командної роботи.

ОСТАННІ НОВИНИ