72 понівечені будівлі за ранок: росіяни продовжують нищити Харків (відео)

06.10.2023 19:13   -

Черговий ракетний терор, чергові руйнації. Так, лишень після ранкового обстрілу у Харкові російські окупанти понівечили ще  72 будівлі. З яких 69 – це житлові багатоквартирні будинки. За попередніми підрахунками служб, пошкоджено  майже 800 вікон. 681 це у квартирах харків’ян та ще  107 – у місцях загального користування. Також руйнації мають  щонайменше 4 покрівлі. З самого ранку на місцях прильотів працюють комунальні служби всіх напрямків.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже багато роботи додалося, це звісно так. Але казати, що сьогодні, зараз про те, що тут  потрібно розбирати, неможливо. Бо буде інструментальна експертиза, експерти дадуть таку потужну оцінку всіх цих руйнацій, які є. А потім будемо приймати рішення. Що стосується іншої адреси, то зараз ви бачили, що вже іде розбір. Бо по іншому неможливо. Там аварійна ситуація. Нам потрібно локалізувати аварійну ситуацію. І робітники ДСНС працюють.

Через ранковий обстріл у Харкові додалося й вимушених переселенців, харків’ян,  які повинні  переїхати із своїх понівечених квартир в інше житло. У муніципалітеті пообіцяли їм допомогти.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
До нас завернулись 17 родин, яких ми будемо забезпечувати таким тимчасовим проживанням. Це буде один з готелів міста Харкова. І всі родини, які звернуться до нас і ми будемо розташовувати їх у тих містах, в яких вони зможуть більш-менш безпечно жити.

Поки ж після нового ракетного удару, у Харкові віконні рами вцілілих квартир доводиться зашивати OSB-плитами. Бо попереду холодний сезон. У комунальників же завдання від мера – оперативно розчистити всі дороги, тротуари та двори від уламків.

ОСТАННІ НОВИНИ