Харківські майстри пензля відзначили ювілей своєї організації (відео)

06.10.2023 19:48   -

85 років творчої справи. Свій ювілей відзначила Харківська організації Національної спілки художників України. Захід знаменувався великою виставкою робіт майстрів пензля сучасності.

ВІКТОР КОВТУН НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ
Цій урочистій даті був виданий чудовий альбом. Традиції, сучасність – все, що ми за цей час ми робили і робимо. І основна ідея – роль Харкова в культурному житті, як України так і Європи. Оскільки останні 10 років харків’яни вже п’ятеро приймали участь в дворічному бієнале венеціанському – культурна акція всесвітньо відома. Самі бачите скільки тут людей. Десь 15 областей дали роботи, більше 250 робіт, два поверхи заповнені на цій виставці. Пейзаж, натюрморт, портрети, тематичні роботи, які присвячені війні, конкретні портрети. Всі жанри та види образотворчого мистецтва.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Мистецтво дарує нам надію. І я дуже радий, що сьогодні така кількість людей зібралась тут, бо ми відзначаємо сьогодні 85-ту річницю і знаєте, це мистецтво, це те, що незабутнє. І те, що сьогодні є і те, що буде передано нашим нащадкам. Так я буваю тут, коли потрапляєш сюди, у ці стіни, це незабутнє. І тут панує зовсім інша аура. І це дуже здорово, що ми тут збираємось і будемо збиратись. Це вічне. Я вітаю всіх зі святом, з 85-ою річницею і дуже вдячний всім, хто прийшов. Особливі слова вам, бо Ви генератор цього і генератор ідей і генератор цих зібрань. Дуже дякую всім і творчої наснаги і всього самого найкращого!

ОСТАННІ НОВИНИ