Чи виховуватимуть дошкільнят у підземці та чи виріс попит на «метрошколу»?
Не кожен день тебе привітати та побажати гарного дня і навчання прийде харківський міський голова. Таку можливість мали учні «метрошколи», у який завершилася перша навчальна чверть.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Друзі, які ви молодці! Ну, що я вас хочу привітати з останнім днем навчання у першій чверті, бо ви потім йдете на невеличкі канікули. Відпочивати будете, а потім прийдете знов навчатися.
«Метрошкола» – це унікальний проект, який було здійснено разом зі всіма харків’янами, наголосив Харківський міський голова Ігор Терехов. А починався він з 930 учнів, які прийшли 1 вересня, сіли за парти і почали навчатися.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Сьогодні у «метрошколі» вже 1 187 учнів. Це збільшення за місяці навчання на 21%. Якщо на початку проекту було 60 класів, то зараз їх вже 65.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Коли ми розпочинали цей проект батьки приглядались до нього, спілкувались один з одним, з вчителями, з батьками інших дітей, школярів, які пішли у «метрошколу». І потім певні висновки для себе зробили і віддали дітей у школу. І я вважаю, що це такий перший крок, буде другий крок, третій і кількість учнів буде збільшуватися і ми повинні бути готовими до цього. І буде збільшуватися не виключно перші, другі, треті, четверті класи, а і випускні класи – це дев’ятий, десятий, одинадцятий класи. І це буде збільшуватися. Ми будемо робити цей проект. Ми хочемо добудувати декілька класів, бо у нас є така можливість, щоб не заважати пасажиропотоку. І це буде 2-3 класи, бо у нас є певні можливості там. Сьогодні йдуть проектні роботи з тим, що ми розпочали у найближчий час будівельні роботи щодо створення цих класів.
Також Ігор Терехов повідомив, що багато батьків дошкільнят просять його створити щось на кшталт підготовчих курсів аби соціалізувати дітей перед школою. Чи взагалі створити підземні дитячі садочки.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Що стосується дитячих садочків, знаєте, це зовсім інша справа. Хочу сказати, що попит є і дуже великий опит. І коли у нас будуть канікули, коли у нас буде субота, неділя, то теж ми будемо залучати дітей, бо їх батьки хочуть, щоб тут були здійснені підготовчі заняття для маленьких харків’ян. Які ще не пішли до школи, бо ще їх вік не дозволяє, тому ми вивчаємо це питання. Але зробити стаціонарний дитячий садочок під землею і тим паче на станціях метрополітену – недоцільно. Бо діти повинні проводити тут весь світовий день. І їм буде потрібно спати, ходити, гуляти. І є певні вимоги, які у метро забезпечити неможливо. Що стосується підземних дитячих садочків, це ми будемо розглядати, бо ви теж повинні розуміти, що одна справа, коли школярі прийшли, навчаються у одну зміну, це 2, 3, 4, 5 уроків. А інша справа, коли ти приводиш до дитячого садочку у 8-ій годині, а забираєш у 17-й годині. Я хочу сказати, що нам потрібно зробити таким чином, щоб ми мали змогу, щоб у нас функціонували дитячі садочки на поверхні.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Літній час в минулому? Чи востаннє українці переводять годинники
- Харків готовий розпочати опалювальний сезон, — Ігор Терехов
- У Харкові затримали підлітків за спробу підпалу трансформаторної підстанції (фото)
- Харківська «екстренка» отримала допомогу від ЮНІСЕФ (фото)
- Почесний харків’янин Євген Комаровський святкує день народження