Другу добу поспіль усувають наслідки ракетного удару по селищу Жуковського (відео)

24.01.2024 16:25   -

Жахливо, але вже не так як вчора. Так виглядають двори у селищі Жуковського. У одну з п’ятиповерхівок «прилетіло». Стався обвал під’їзду. Рятувальники впродовж дня до пізнього вечора проводили свої роботи з розбору завалів. Операцію довелося призупинити на нічний час.

СЕРГІЙ РАШЕВСЬКИЙ НАЧАЛЬНИК АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вчора вночі роботи були припинені у зв’язку з тим, що була ймовірність руйнування несучої стіни. Була загроза людям, працювати було неможливо. В нічний час роботи продовжувати неможливо з причини того, що верхолазні роботи проводити не дозволяється. Сьогодні з 8 ранку були продовжені роботи по обстеженню будівлі, прийняті по частковому демонтажу несучої стіни та частини перекриття двох поверхів. 4 та 5 поверху для того, щоб можливо продовжити розбір завалів, під якими ще, можливо, знаходяться останки людей.

З під завалів рятувальники дістали, ще тіла загиблих мешканців будинку. Таким чином станом на 16 годину вечора середи кількість загиблих збільшилась до 10 осіб.

Харківські комунальники продовжують працювати на місці прильоту. Тут і двіриники, які прибирають територію і шляховики, які вивозять сміття. Кожен фахівець зайнятий своєю справоє з усунення наслідків.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЯРОСЛАВ ДОРОШЕНКО ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
Повибивало шибки, вікна і так далі. Було мобілізовано більше 10 комунальних установ, які займались на цій локації. Це наше КП «ХРБП», «ХСС», «Житлобуд» тощо. Було усунено близько 90% ушкоджень. Роботи було дуже багато. Ми займались закриттям контурів тобто закриттям ушкоджених вікон, дверей. Працювали з самого ранку до пізнього вечора. Було виконано дуже багато роботи і сьогодні також працюємо з самого ранку і дивимось, що ми не встигли зробити вчора.

ВАЛЕРІЙ ХАРЛАН НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ КОМПЛЕКСУ «ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ» КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Зараз у нас відключений від холодного водопостачання один будинок, в якому зруйновано під’їзд. І в двох будинках ми виконуємо невеликі роботи і сьогодні їх включимо.

ЄВГЕН ПОПОВИЧ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ З ПИТАНЬ ЖКГ
Було пошкоджено лише на селищі Жуковського 38 житлових будинків. Наразі ведуться роботи профільними спеціалістами по закриттю контурів. Було пошкоджено понад 1 500 вікон. Без енергопостачання залишається 8 житлових будинків у зв’язку з тим, що зазнала значних руйнувань трансформаторна підстанція. Також спеціалістами АТ «Харківміськгаз» ведуться роботи по підключенню 12 житлових будинків до газопостачання і залишаються 2 будинки без холодного водопостачання. Зараз профільні фахівці виконують роботи із розчищення завалів та вивозу будівельного сміття. Роботи багато, роботи будуть продовжені.

ОСТАННІ НОВИНИ