“Дуже багато було «прильотів» у цю будівлю”: на Північній Салтівці відновлюють будинок (відео)

19.06.2024 20:36   -

Життя в ньому немає вже тривалий час. У квартирах тут порожнеча та біль, біль від зруйнованих людських життів. По цьому хмарочосу, що на Північній Салтівці у 2022 році гатили не один раз. Від цього і чисельні руйнування будівлі. Крапку в цій біді поставила пожежа – у людей в квартирах замість речей залишився лише попіл.

ДМИТРО ГЕЛЛА ВИКОНРОБ ПІДРЯДНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Дуже багато було «прильотів» у цю будівлю. Було пошкоджено несучі конструкції стінових панелей, внутрішніх та зовнішніх. Були пошкоджені перекриття та плити покриття покрівлі. І в результаті пожежі були знищені вщент житлові квартири будинку. Будинок ушкоджений приблизно на 70% по зовнішньому оздобленню та десь на відсотків 35-40 по несучим конструкціям. 

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ДМИТРО ГЕЛЛА ВИКОНРОБ ПІДРЯДНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
На даний час проводяться демонтажні роботи по демонтажу несучих конструкцій та по демонтажу плит покриття. Йдуть демонтажні роботи по внутрішньому оздобленню будинку. Тобто це очищення стін від кіптяви та гару. Далі ми будемо відновлювати несучі конструкції та конструкції плит покриття, відновлювати покрівлю. На 100% буде проводитись утеплення як і горищних приміщень так і зовнішніх стін фасаду. Будуть 100% відновлені всі вхідні двері в квартири та вікна зовнішні. Відновлюватимуться ліфтові приміщення технічні та на 100% нове обладнання буде встановлено у ліфтових шахтах. Будемо робити все те щоб відновити життя в цьому будинку.

ОСТАННІ НОВИНИ