Аллея Слави загиблих героїв у Харкові: про роботи, що там виконуються розповіли в профільному КП (відео)

19.06.2024 19:54   -

Алея Слави загиблих героїв – захисників України у Харкові. Територія, на якій майорять ряди жовто-блакитних прапорів над могилами, величезна. І попри постійні обстріли, харківські комунальники дбають про чистоту і впорядкування і цього цвинтаря. Працівники КП “Ритуал” щодня прибирають тут наводять лад. Допомагають їм волонтери та громадські організації.

Наразі виконуються роботи з вирівнювання намогильних споруд, встановлених у 2017- 2019 роках, розповідає спеціаліст підприємства. Здійснюється також ремонт ділянки з тротуарною плиткою навколо намогильних споруд. 

МИХАЙЛО МАСЛІЙ ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР КП “РИТУАЛ” ХМР
Усадка грунту проходить майже 10 років. Тому для підтримки у належному стані надмогильних споруд виконуємо ці роботи. Також працівниками підприємства виконується постійне прибирання території та покос трави. Міняємо флагштоки дерев’яні на металеві разом із волонтерами та активістами. Майже кожен день проводяться обстріли міста Харкова та даже в ці важкі часи особливу увагу приділяємо Алеї Слави.

І це не зважаючи на те, що навіть така данина пам’яті і традиціям, як церемонія поховання, може стати ще однією трагедією.

МИХАЙЛО МАСЛІЙ ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР КП “РИТУАЛ” ХМР
В майже період поховання були випадки обстрілу зі сторони ворога та роботи не призупинялись, щоб надати повагу нашим загиблим героям.

Багато свіжих могил стоять без пам’ятників. Це тимчасово, з міркувань безпеки, пояснюють у всеукраїнському об’єднанні зниклих безвісти і загиблих захисників України.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МАРИНА ПОЛЯКОВА ГОЛОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ТА ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
Ми поважаємо наших героїв. Харків під постійними обстрілами. І ми дуже ризикуємо. Наші два квартала з жовто-синіми прапорами – це огромная мішень. Если мы начнем делать памятники, я боюсь, что не дай Бог, бо прильоты по кладовищам були. І це дуже болезненно. Поэтому памятники поставят усім. Пам’ятники будуть поставлені усім нашим героям, але пізніше.

Роботи з благоустрою території Алеї Слави за час війни не припинялись ні на день, зауважують в “Ритуалі”, а найближчим часом планують оновити ще частину флагштоків та прапорів.

ОСТАННІ НОВИНИ