Магістраль, що забезпечує водою два селища у передмісті Харкова – на ремонті: відомі терміни виконання робіт

19.06.2024 18:31   -

Харківські комунальники працюють навіть під загрозою обстрілів. Так аварійна бригада КП «Харківводоканал» виконує роботи у віддаленому куточку Індустріального району. Ремонтують магістраль холодного водопостачання.

ВОЛОДИМИР СУНДУК НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ ІНДУСТРІАЛЬНОГО РАЙОНУ КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
На даному об’єкті виконуємо перекладку технічно зношеної магістралі діаметром 300 мм. Також ця магістраль була пошкоджена під час ворожого обстрілу – було пряме влучання у цю магістраль. Плануємо виконати 300 погонних метрів.

Комунальники кажуть, цей трубопровід забезпечує водою два селища у передмісті Харкова. Як зазвичай, роботи проводитимуть оперативно. Також у нагоді стала і міжнародна допомога від японських спонсорів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВОЛОДИМИР СУНДУК НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ ІНДУСТРІАЛЬНОГО РАЙОНУ КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Найближчим часом виконуємо земляні роботи, також виконується пайка труби. Роботи виконуються без відключення населення для того, щоб не створювати харків’янам проблем. Забезпечені всім необхідним сучасним матеріалом, усією необхідною технікою. Роботи плануємо закінчити у найближчі два тижні. Також дуже вдячні за допомогу – це допомога від японських спонсорів.

ОСТАННІ НОВИНИ