EcoFlow, дрони та автівки: як харківський бізнес допомагає ЗСУ

05.07.2024 19:03   -

Воїнам ЗСУ, які стоять на захисті Харківщини від ворога передали автівки, дрони та інше необхідне обладнання. Все це вже найближчим часом буде працювати на фронті. Це допомога від харківського бізнесу та мера міста Ігоря Терехова. Наголошують – співпрацюють з військовими на постійній основі, тож завжди в курсі про наявні потреби.

АМАЗАСП МАНУКЯН ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ «LOGITY»
Сьогодні ми передали військовим, які працюють на харківському напрямку. Ми передали 9 машин, РЕБи, дрони FVP, екофлоу, старлінки – все те, що було потрібно військовим. Запити є постійно, тому що ми постійно допомагаємо військовим. Наприклад, зараз є дуже велика потреба у дронах, у пікапах, тому ми завжди закупаємо, ремонтуємо та передаємо нашим військовим. Наступна партія вже готується також.

Техніку та обладнання отримали підрозділи ППО, СБУ, Національної гвардії України та 92 ОШБр. І така допомога, наголошують захисники, є вкрай необхідною, особливо зараз, коли ворог активізувався в області.

ОЛЕГ ЧЕРКАШИН КОМАНДИР 1-ГО БАТАЛЬЙОНУ БРИГАДИ «ХАРТІЯ»
Підрозділ стоїть на самому загрозливому напрямку, виконує бойові завдання і дуже часто техніка для виконання наших бойових завдань виходе з ладу. І завдяки діям хлопців, які забезпечують, допомагають забезпечувати наші підрозділи, щоб нам легше було виконувати задачі по обороні міста Харкова, міста-героя Харкова, тому ми їм дуже вдячні і низький поклін всім, хто приймав участь для забезпечення нашого підрозділу.

І завдяки злагодженим діям всіх небайдужих військові отримують своєчасну підтримку. Адже своїм прикладом хочуть показати, що необхідно підтримувати воїнів, які захищають Харків.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕГ ЧЕРКАШИН КОМАНДИР 1-ГО БАТАЛЬЙОНУ БРИГАДИ «ХАРТІЯ»
Ворог намагається пробити нашу оборону для того, щоб підійти якомога ближче до міста, а це вже загроза артобстрілів і таке інше. Тому зараз повинна наша громада, громадяни Харкова повинні згуртуватися для того, щоб не допустити цього. А це можливо завдяки тому, що всі активно повинні працювати, допомагати, для того, щоб наші підрозділи були своєчасно забезпечені. Тому що ворог вогневі зусилля дуже велике, починаючи від мінометів, закінчуючи КАБами, які по нашим позиціям: буває таке, що по 30 КАБів за день приходить по наших позиціях. І це повинні всі зрозуміти, що наша можливість тримати там оборону залежить від того, наскільки забезпечені будуть наші підрозділи. Тому на цей час, я вважаю, що кожен харків’янин повинен свій внесок вкласти для зміцнення оборони міста Харкова.

ОСТАННІ НОВИНИ