Рівень довіри суспільства до поліцейських великий. У Харкові привітали працівників правопорядку (відео)

05.07.2024 19:03   -

У Харкові привітали поліцейських з професійним святом. Низка працівників правопорядку отримали Почесні грамоти та  подяки за нелегку службу та захист громадського порядку під час воєнного стану.

Їх служба сьогодні важка, небезпечна і дуже важлива. Бо триває війна. Окрім своєї  звичної та складної профільної роботи, поліцейські вже третій рік виконують додаткові функції задля повернення миру, збережегня держави, акцентував Володимир Тимошко – начальник нацполіції Харківської області.

Поліцейські збирають докази злочинів ворога на місцях ракетних обстрілів, допомагають всім, хто опинився в біді, та, зберігають спокій харків’ян.

ВОЛОДИМИР ТИМОШКО НАЧАЛЬНИК ГУНП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Зараз ми знаходимось в реаліях, коли наші правоохоронні органи, які діють і будуть діяти на території області, працюють єдиним колективом. Ми перетворилися із різних структур на єдиний колектив, який опікується єдиними цілями, єдиними задачами, який робить усе, щоб на цій землі було хоч трохи миру, щоб наблизити перемогу і настав той день, коли зможемо сказати і люди на вулицям будуть казати, що ворог розбитий і настала перемога.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Харків щоденно страждає від російських атак. Тому, звісно, що працювати поліцейським тут, у таких напружених умовах, сьогодні набагато важче, ніж будь-де в іншому місті України, зауважив харківський міський голова Ігор Терехов, вітаючи поліцейських з їх святом. Але харківські правоохоронці гідно несуть свою службу.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я вдячний кожному з вас. Бо я чудово розумію, і ми пройшли з вами декілька років, які показали, хто є хто. Я пам’ятаю обстріли, на жаль і сьогодні Харків під обстрілами. Я пам’ятаю скільки корисного ви робили, як евакуйовували людей, як довозили гуманітарну допомогу туди, куди ніхто не міг з цивільних доїхати. І на кожному прильоті я бачу вас. Дійсно, сьогодні, рівень довіри до вас суспільства дуже великий. Я дуже хочу, щоб він і зберігався і, звісно, у вас ще буде багато викликів, але я впевнений, що ми пройдемо всі виклики.

На адресу поліцейських лунало багато теплих слів і привітань. Хвилиною мовчання згадали й тих, хто поклав життя, виконуючи свій професійний обов’язок. На жаль, число загиблих  героїв зростає з кожним днем. Тож прагнення якнайшвидшої перемоги і довгоочікуваного миру – найголовніше сьогодні з усіх побажань.

ОСТАННІ НОВИНИ