Фішка міста – малюнки на забитих вікнах: як до цього ставляться містяни

27.06.2024 23:05   -

Підтримка морального духу харків’ян і демонстрація незламності Харкова. Такий меседж закладають художники в свої малюнки, якими прикрашають віконні пройоми розбитих обстрілами будівель.

В Харкові багато будинків ворог залишив без вікон. Проте на то це і незламне місто- Герой, що в ньому вікна відразу закривають, а подекуди на них тішать око своєрідні “вітражі” з патріотичними або національними малюнками, як оці, наприклад, соняшники. Розмальовувати забиті вікна – це вже харківська традиція, і це, навіть, є цікавою фішкою міста, говорять перехожі, милуючись роботами художників.

ІННА МЕШКАНКА ХАРКОВА
Так, це гарно. Мені подобається, і це прикрашає наше місто. Краєвидами більш цікавими, ніж просто вікна, які були зламані. І тому це дуже красиво і символіка така для української нації.

Окрім краси, харків’яни кажуть, бачать в малюнках на фанері ще й глибокий сенс.

ГАННА МЕШКАНКА ХАРКОВА
Я бачу то, що говорять. Харків – незламний. Люди продовжують жити, творити, нести красоту в місто.

І звісно ж, з цим погоджуються всі, малюнки поліпшують морально-психологічний стан мешканців Харкова, міста, яке потерпає від постійних обстрілів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

КІРА МЕШКАНКА ХАРКОВА
Я підтримую думку, що це життя продовжується. Не дивлячись на бомби, війну, ми продовжуємо жити, бо це не привід зупинятися, не привід перестати будувати плани. Це означає, що треба рухатись вперед, не дивлячись ні на що.

Харків – місто герой. Місто мрій і талантів, стверджують його мешканці  і говорять,  впевнені, що воно обовʼязково відбудується, розквітне та заграє новими, яскравими барвами життя! І такі креативні ідеї тому підтвердження.

ОСТАННІ НОВИНИ