Генератори, артезіанські скважини, гаджети для школярів – ЮНІСЕФ підтримує Харків в різних сферах

21.05.2024 19:20   -

Меморандум про взаєморозуміння між харківською міською радою та Дитячим фондом організації Об’єднаних Націй щодо гуманітарного реагування та дитиноцентричного раннього відновлення підписали Ігор Терехов та представник організації.

МУНІР МАМЕДЗАДЕ ГОЛОВА ПРЕДСТАВНИЦТВА ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН (ЮНІСЕФ) В УКРАЇНІ
Ми не стоїм осторонь, бачучи ті всі атаки, все, що відбувається. Ми зі свого боку докладаємо зусиль, щоб могли допомогти місту, області, в цей складний час. Мова йде про підтримку водо- та теплопостачання. Ми говоримо про допомогу так же з генераційними потужностями, крім того, ми так само щей закладаємо можливість розмістити ще одну метрошколу.

ЮНІСЕФ підтримує Харків з перших днів війни, зауважує Ігор Терехов. Згідно підписаного меморандуму Харківська міська рада продовжить співпрацювати з ЮНІСЕФ у сфері освіти. І ще один напрямок стосується водопостачання, санітарії та гігієни, що сприятиме покращенню комунальних послуг.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Перше, це допомога Харківводоканалу. Це дуже важливо для нас. Це і буріння артезіанських свердловин, для нас це важливе питання. Крім цього допомога щодо когенераційних установок, газових турбін, це теж підготовка до опалювального сезону. І крім цього підтримка дитинства, гаджети, які будуть отримані і роздані нашим дітям.

Представник ЮНІСЕФ запевнив, що організація й надалі підтримуватиме місто. Зокрема, на новий пакет допомоги буде спрямовано близько 500 млн грн.

ОСТАННІ НОВИНИ