“Вибігла в чому була. Хоч живі залишились”. Харків’яни – про нічні “прильоти” (відео)

21.05.2024 19:20   -

Немишлянський район Харкова, затишний куточок приватного сектору. Був. Тепер тут, замість двох  квітучих, упорядкованих домоволодінь – згарище.

МЕШКАНКА БУДИНКУ, ЯКИЙ ЗГОРІВ
У хаті були. Ось три вікна останні. Ми там були у кімнаті з чоловіком. Прильот був у літню кухню. Гримнуло так, що разом з диваном підскочили. Так підняло да гепнуло. Вікна всі вибило, зразу пожежа в літній кухні. Дуже сильно. І перекинулось, і на сусідів, і на будинок. І всьо.
Як ви встигли вискочити? Я не знаю. Кинули тільки , схватили, що, сумка з документами була, я в шльопанцях була. Люди дали кросовки. От таке…. Що було на собі і всьо. Як во снє все було. Вибігла тільки, помню. Ледве двері відкрила. Спасають машину, а те все сгоріло. Дома немає! Гаражу немає, погріба немає. Полностью немає нічого! Нічого немає! Собирали дєньгі на похорони нам, і тє згоріли.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
І ці шахеди накоїли стільки біди. Це руйнація повна двух житлових будинків. На щастя люди вціліли. Але ви бачите, ніякого майна в них більше немає. І документів немає. Крім цього в тій чи іншому ступені руйнації є 14 будинків. Тому зараз працюємо над тим, щоб закрити контури, обслідуємо дахи, робимо дахи, і будемо працювати, щоб якнайшвидше це все усунути.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Поспілкуватись з постраждалими, зафіксувати воєнні злочини росіян, на місце трагедії приїхали і іноземні журналісти. Харків’яни не можуть себе почувати у безпеці, зазначив Ігор Терехов, відповідаючи на питання іноземних журналістів про ситуацію в місті, поки не буде закрито небо над Харковом.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Кожного дня, кожної ночі обстрілюють місто Харків, тому про ніяку безпеку вони не можуть зараз і казати і відчувати в безпеці. Тому нам потрібні ппзасоби, для того, щоб унеможливити всі ці прильоти, які є.

Наразі тут працюють комунальні служби району та волонтери.

ОСТАННІ НОВИНИ