Як харківські комунальники готують житловий фонд до нового осінньо-зимового періоду (відео)

21.05.2024 16:29   -

Слобідський район. Проспект Байрона. Комунальні служби готують цей багатоквартирний будинок до зими. Так, щоб в холодну пору року мешканці дому були завжди з водою. Нараз це вже фінішній етап ремонтних робіт.

ВАЛЕРІЙ ХАРЛАН НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ КОМПЛЕКСУ «ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ» КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
В цьому будинку ми закінчуємо виконувати роботи по заміні трубопроводу холодного водопостачання  в повному об’ємі. Будинок 16-підїздний , тому, щоб наших споживачів довго не тримати без води ми спочатку  протягом двох неділь виконували поетаптно підготовчі роботи. Проложили паралельно з діючим лежаком зі стальної труби, який вже прийшов, ну багато хамутів вже було, – течі. Ми проложили паралельно труби з поліпропілену повністю з 1-го по 16-тий. І сьогодні трьома бригадами на протязі робочого дня виконуємо переврізки постоячно з установкою запірної арматури на кожний стояк.

Наразі подібні роботи, планові і, кажуть спеціалісти, ведуться у всіх без виключення районах міста. Іншими словами кампанія з підготовки житлового фонду до нового холодного періоду в самому розпалі. Плани і на цей рік у водоканалівців серйозні.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАЛЕРІЙ ХАРЛАН НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ КОМПЛЕКСУ «ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ» КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
6100 будинків комунальної власності підготавліваємо до осінньо-зимового періоду внутрішньобудинкові систем холодного водопостачання та водовідведення. На сьогоднішній день із 6100 підготовлені – 1700 будинків. Цей процес він проходить кожного дня. Кожного дня в динаміці підготавлівається внутрішньобудинокові. Це на сьогоднішній день це 28 % ми вже підготовили. В цьому році вперше погодні умови дали можливість почати підготовчий період з квітня місяця.

Як зазначили в профільному КП, незважаючи на все, що переживає Харків, міські служби планують впродовж підготовки до осінньо-зимової кампанії виконати комплексні  ремонтні роботи в 540 будинках. Це приблизно 38 кілометрів мереж холодного водопостачання та водовідведення. Станом на другу половину травня в 270 всі заплановані заходи вже проведені. На мережах решти комунальних будинків, зазначають в «Харківводоканалі», буде проведена ревізія і виконано належне обслуговування.

ОСТАННІ НОВИНИ