У Харківській області ухвалили рішення про грошову допомогу захисникам України

21.05.2024 16:30   -
У Харківській області ухвалили рішення про грошову допомогу захисникам України

Відповідні рішення ухвалили під час позачергової сесії Харківської обласної ради. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Начальник Харківської ОВА поінформував депутатів про оперативну ситуацію та проекти, над якими працюють структурні підрозділи адміністрації. 

Захисники й Захисниці України, а також їхні родини потребують всебічної підтримки не лише від держави, а й від місцевих органів влади. Ініціювали низку важливих рішень, спрямованих на допомогу нашим військовослужбовцям та їх сім’ям. Дякую депутатам обласної ради за підтримку пропозицій та плідну співпрацю, – сказав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

В межах Комплексної Програми підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей в Харківській області на 2024-2028 роки депутати обласної ради ухвалили рішення про надання одноразової грошової допомоги Захисникам і Захисницям у розмірі 20 тисяч гривень. Бойові підрозділи будуть подавати до ХОВА пропозиції щодо таких осіб, які потім узгоджуватимуть профільні комісії облради. 

Також було ухвалено рішення про виплату з обласного бюджету часткової грошової компенсації сім’ям Захисників і Захисниць за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків. Розмір компенсації складає 90% від витрат на їх встановлення, але не перевищує 30 тисяч гривень.

Крім цього, з обласного бюджету спрямують кошти для виплати відшкодування особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювань, отриманих під час захисту Батьківщини, частини вартості отриманих послуг за самостійне санаторно-курортне лікування на території Харківської області. Відшкодування 50% вартості самостійного санаторно-курортного лікування здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету, 50% – кошти територіальних громад у разі ухвалення відповідної програми.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.