Харків стояв, стоїть і вистоїть. До міста завітав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав

16.06.2024 22:57   -

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав побував з візитом у Харкові. Разом з міським головою Ігорем Тереховим він завітав до Парафії святого Миколая Чудотворця УГКЦ Харківського екзархату, яка з перших днів війни стала одним із потужних волонтерських осередків міста. Так, релігійна громада надає харків’янам гуманітарну допомогу, організовує харчування, допомагає з евакуацією тощо.

З нагоди десятиріччя створення Харківського Екзархату УКГЦ відбулася Божественна літургія, яку очолив Блаженнійший Святослав.

БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ ОТЕЦЬ І ГЛАВА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ
Знаєте пане міський голове, це є чудо, бо ще 10 років тому ніхто навіть вірити не міг, що мер Харкова прийде до греко-католиків. (овации) Сьогодні у Вашій особі ми хочемо нашу вдячність і пошану висловити для усіх мешканців цього героїчного міста. Я виконував Ваше завдання і кругом, де я бачив харків’ян, минулого разу ви мене просили їх повертатися додому, я все робив. Бо ми віримо, що Харків стояв, стоїть і вистоїть. І нехай буде зачитана Патріарша грамота.

“Високоповажному Ігорю Терехову, міському голові Харкова з нагоди 10-річчя створення харківського Екзархату. За все, що Ви зробили для Божої слави та харківського Екзархату під час цієї жорсткої загарбницької війни, криваві наслідки якої щоденно відчуваєм. Складаємо Вам сердешну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Хай благодать Святого духа супроводжує Вас та допомагає виконувати Божу волю, поручаємо Вас заступництву Персвятої Богородиці. Хай вона покриє Вас своїм покровом і буде Вашою молійницєю та помічницею у всіх потребах. Благословення святого на Вас.”

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Знаєте, для нас велика честь сьогодні, що ви приїхали до Харкова, для нас це дуже знаково. Так, сьогодні Харків переживає дуже важкі часи але, як ви вже сказали, ми обов’язково вистоємо, ми обов’язково переможемо і сьогодні ми всі молимось за наших славетних військових, які боронять нашу землю, які відстоюють Україну. Відстоюють незалежність, територіальну цілісність України і відстоюють наше славетне місто, місто-герой Харків. Незважаючи на все те, що практично кожного дня обстрілюють наше місто але хочу сказати, що кожного дня є служба, кожного дня приходять люди і це дуже важливо. Дуже важливо для людей. Дуже важливо відчувати Вашу підтримку і я дуже вдячний Вам за це. Дякую, що Ви приїхали, дякую за те, що ми можемо збиратися. І дійсно хочу привітати всіх сьогодні знаковий день – 1- річчя. Тому хочу Вас привітати Владико Василь, будь ласка. Дякую за все, що Ви робите для містян і для нас це, повірте, дуже знаково. Дякую всім!

ОСТАННІ НОВИНИ