Харківські вчителі активно займаються волонтерської діяльністю (відео)

30.09.2023 18:31   -

Педагоги Основ’янського і Салтівського району відзначили професійне свято. Почесні грамоти і Подяки за сумлінну працю в часи воєнного стану та вагомий внесок в загальну велику справу – наближення Перемоги, вручив мер міста.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я дуже вдячний за те, що, знаєте, ви вкладаєте душу в наших дітей ю. Я дуже вдячний за те, що ми з вами витримали дуже важкі часи, пройшли їх разом. І щирі слова подяки вам за те, що ви робите.

Освітяни Харкова мужні і незламні. Вони не лише продовжують навчати дітей в важких умовах війни, вчителі були одними з перших, хто на початку вторгнення організував волонтерську діяльність. Наприклад, багато освітян Салтівського району стали донорами крові, якої так не вистачало тоді пораненим, потрібна кров і сьогодні.

ВІКТОРІЯ ГОЛОВАСТІКОВА ЗАВІДУВАЧ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №182
Багато з них вже мають і почесні звання – Почесний донор України. Також працівниці своїми руками випікають дуже смачні смаколики, які передаємо на фронт. Ми долучаємось збором грошей обов’язково. Є заклади, які плетуть сітки. В кожен вузлик, який вони заплутають, вони вкладають своє серце і Перемогу в майбутньому наших хлопців. Ми чекаємо їх додому з Перемогою.

Збирають кошти на обігрівачі для захисників, постійно готують власними руками смаколики, і навіть оволоділи таким ремеслом як плетіння сіток, також і освітяни Основ’янського району.

НАТАЛЯ КУТЬ МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК ДИТЯЧОГО САДОЧКУ №441
До нас дійшла інформація, що не вистачає нашим хлопцям, не вистачає і взимку, і влітку, і восени – вони завжди потрібні. І ми зібралися з дівчатами, вирішили – давайте долучатись, і з задоволенням всі наші працівники вже навчилися. Вже майже, як професіонали. Шукали інформацію в інтернеті. запрошували людей, які це вже робили, нам показували дівчатка і це здається не так просто, але ми навчились.

Працівники харківських закладів освіти також допомагають і переселенцям, які приїхали до Харкова з окупованих територій. Це іграшки, солодощі, розмальовки для малечі, одяг, речі першої необхідності – все що можна зібрати своїми силами.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЄВГЕНІЯ ЛЕЩЕНКО ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР ХАРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №10
Також допомагаємо бійцям на фронті. Це і мотиваційні малюнки, мотиваційні листи від діток, їх дуже багато, всі несуть їх до школи. Обов’язково їх передаємо і таким чином наближаємо нашу Перемогу.

А одного разу учні харківського десятого ліцею виготовили власноруч та передали бійцям з передової ляльки-мотанки – українські обереги, розповідає Євгенія.

ЄВГЕНІЯ ЛЕЩЕНКО ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР ХАРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №10
І нам потім прилітав такий фітбек від них – ці мотанки кругом: на броніжелетах, в карманах, в машинах, тобто і настільки було приємно від них ці такі теплі світлини. Діти взагалі були дуже задоволені. Ну, і бійці, звісно. Хоть трішечки їх змотевували. Підняли їм бойовий дух.

А ось громада 128-го ліцею вже другий рік допомагає 228-й Харківській бригаді Тероборони. Це стало вже доброю традицією, говорить директор закладу.

ОЛЕНА ТАХТАУЛОВА ДИРЕКТОР ХАРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №128
Чому саме це, бо там захищають нас, нашу країну, наше рідне місто випускники нашої школи. Тому спілкування іде дуже тісно. По-перше, це малюнки наших дітей. Вони кажуть, що це оберіги, це найкраще і найдорожче, що в них у цих кімнатах, де вони живуть. По-друге, це смаколики. У тому році до дня захисника України ми подарували їм генератор, бо тоді було дуже і дуже важко з електроенергією. І тому ми зробили такий подарунок. У цьому році ми теж, я не буду відкривати, нехай це буде сюрпризом. Але малюнки, смаколики, теплі речі вже зносять до школи. І ми маємо за велику честь допомагати нашим хлопцям.

Пані Олена зауважує, що до цієї благородної справи долучились і вчителі, і діти, і колишні випускники, і всі мешканці мікрорайону. Всі, як можуть допомагають наближати нашу Перемогу. І освітяни Харкова, як завжди попереду. І вдень професійного свята на честь педагогів лунали лише теплі слова вдячності та приємних побажань.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Хочу побажати вам усім, перш за все, міцного здоров’я, щастя, радості, успіху. Звісно ж, найшвидшої перемоги і такого довгоочікуваного миру! Зі святом вас! Слава Україні!!

ОСТАННІ НОВИНИ