В Харкові триває спартакіада за участі чиновників та працівників комунальних підприємств (відео)

30.09.2023 18:19   -

Харків завжди позіціонував себе як спортивне місто. Тож, навіть зараз, під час воєнного стану в місті проводяться різно-манітні спортивні заходи. Ось, як наприклад, спартакіала з бадмінтону. А змагаються представники Департаментів, комунальних підприємств та районних адміністрацій міста-Героя Харкова

Чоловіки і жінки – різного віку, професій, фізичної підготовки – всі вони поважні керівники та провідні спеціалісти у своїх відомствах, зійшлися на спортивному майданчику, щоб продемонструвати свою вправність у такій грі, як бадмінтон. Говорять, турнір цікавий, захоплюючий, динамічний. І взагалі, такі заходи можна вважати чудовим тімбіллінгом.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

РУСЛАН МИХАЙЛЕНКО ПРЕДСТАВНИК КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
Беру участь, тому що для мене на даний час, в моєму віці найкраще получається займатися цим видом спорту. Тому це дуже цікава гра, яка потребує не тільки фізичної сили, а ще й тактики і стратегії.

ГЛАФІРА МАЛЄЄВА ПРЕДСТАВНИК КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
Бадмінтон в залі, на мою думку, сильно відрізняється від бадмінтону на відпочинку. А потім, він дуже жвавий, він розвиває здоров’я, він підтримує мене в гарній формі. Якщо ти здоровий,ти краще працюєш, на мою думку.

ВІКТОР БЛИЗНЮК ПРЕДСТАВНИК КП “РИТУАЛ”
Бадмінтон – його можна віднести до розряду загальнодоступних видів спорту. Тут не треба дорогих якийхось аксесуарів, все просто. Рівень підготовки теж можна швидко освоїти. Ще хочу сказати, у нас з’явилася можливість поспілкуватися з колегами з інших департаментів. І взагалі, враховуючи ту ситуацію, в якій зараз наша країна, наше місто, вважаю, що це дуже чудово, що ми прийняли участь в цьому заході. В сьогоднішній грі беруть участь 19 команд. За підсумками буде визначений півфіналіст.

ОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ І СПОРТУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
Харків був і залишається спортивним містом. Ми вирішили провести таку спартакіади, щоб підтримати наших комуналь-ників, робітників, щоб вони всі займалися спортом. Вони показують дуже високий рівень. Тому ми будемо продовжувати. І в наступному році також зробимо, тільки вже більше видів спорту ми плануємо залучити. Тому що просять добавити баскетбол, і ще деякі види спорту. Тому будемо розширювати і проводити змагання.

ОСТАННІ НОВИНИ