Харківському Інституту СБУ НЮУ ім. Я.Мудрого – 30 років (відео)

08.07.2024 17:59   -

Інститут служби безпеки України національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відзначає свій ювілей.

АНАТОЛІЙ ГЕТЬМАН РЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОГО ЮРИДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. Я. МУДРОГО
Тридцять років тому наказом голови служби безпеки України, було засновано слідчий факультет або факультет №5, а в подальшому інститут підготовки юридичних кадрів для служби безпеки України, і безумовно, за ці тридцять років в стінах інституту підготовано більше двох тисяч офіцерів, якісь гідно виконують свій обов’язок на благо нашої незалежної держави. Зараз в умовах війни випускники інституту  боронять нашу батьківщину, виконуючи найскладніші завдання, як в службі безпеки, так і в інших підрозділах.

Вітаючи причетних зі святом, харківський міський голова, Ігор Терехов, подякував всім, хто боронить сьогодні рідну землю за вірність і мужність, за стійкість і незламність – всім, хто працює в Харкові з перших днів війни.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Всім працівникам служби безпеки України, які не зважаючи на важкі виклики, роблять свою справу. І дуже добре роблять. І то, що сьогодні Харків українське місто во многом це заслуга працівників служби безпеки України. І сьогодні хочу сказати і подякувати за ту надзвичайну роботу, за ті надзвичайні зусилля, які працівники служби безпеки України докладають до нашої перемоги. Не зважаючи на постійні обстріли, ви залишались у Харкові, працювали і готували.

ОСТАННІ НОВИНИ